Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń
Dzisiaj opisujemy nowy ośrodek na konferencje w okolicach Warszawy - Ośrodek konferencyjny 4 Żywioły w Falentach.
Budynek, choć z zewnątrz ładny, i tak nie zdradza tego, co za chwilę zobaczymy. Ale jeszcze przed wejściem uwagę zwraca spory parking przed i za hotelem. A w środku znajdujemy czyste i przyjemne wnętrze,w powietrzu czuć jeszcze świeżość, charakterystyczną dla niedawno wyremontowanych pomieszczeń. Obiekt bowiem działa dopiero od czerwca 2016.

Sale konferencyjne w tym podwarszawskim ośrodku konferencyjnym umieszczone są na parterze - w sumie do dyspozycji organizatorzy mają 6 sal konferencyjnych - Woda, Ziemia, Powietrze, Ogień (nazwy sal nawiązują do nazwy ośrodka) i Sala klubowa oraz Biblioteka. Wszystkie sala są klimatyzowane, z dostępem światła dziennego.
Noclegowo hotel jest w stanie pomieścić 74 osoby w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Choć obiekt jest niekategoryzowany, to standard pokoi spokojnie można określić jako 3-gwiazdkowy.

Po wytężonej pracy 4 żywioły oferują aktywny odpoczynek w bogato wyposażonej siłowni, wspólną rozrywkę przy grze w piłkarzyki lub ping-ponga oraz organizację szeregu zajęć outdoorowych. Te ostatnie mogą być organizowane na 5000m2 ogrodu, znajdującego się za obiektem. Ogród nas urzekł i z całą pewnością jest mocną stroną obiektu.

Dodatkowym atutem tego ośrodka konferencyjnego jest dobra energia płynąca od właścicielki obiektu. Tylu pozytywnych emocji i zaangażowania w prowadzenie własnego obiektu nie spotkaliśmy jeszcze w żadnym z odwiedzanych przez nas obiektów. Warto wpaść w odwiedziny i przekonać się o tym osobiście. Skontaktuj się z nami, a umówimy spotkanie.

Ośrodek 4 Żywioły spośród konkurencji wyróżniają także dekoracje na ścianach - znajdują się tam bowiem 4 energetyczne grafiki, autorstwa Marcina Pajdy, przedstawiające 4 żywioły.

Reasumują - ten ośrodek na konferencje pod Warszawą ma bardzo wiele zalet. Wyróżnia go bowiem:
bardzo dobra lokalizacja (tuż za granicami administracyjnymi Warszawy), z komfortowym dojazdem zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem (w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych), a także bliskość lotniska Okęcie;
pozytywna energia płynąca od właścicielki obiektu;
świeżość miejsca - a przecież zawsze najlepsze jest nowe miejsce na konferencję;
idealny teren rekreacyjny i na zajęcia outdoorowe;
bardzo dobry stosunek ceny do jakości usług.

Jeśli chcesz poznać ofertę tego obiektu, skontaktuj się z nami.

Aneta // Amunicyjny

PODZIEL SIĘ

Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved