Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń
Centrum Nauki Kopernik nie da się nie zauważyć – to jeden z najbardziej awangardowych i najciekawiej ulokowanych budynków w Warszawie. Jeszcze w Śródmieściu, ale już nad Wisłą. Od początku budynek projektowany był tak, aby poza celami wystawienniczymi spełniał również funkcje konferencyjne. Pomyślano nawet o osobnym wejściu dla uczestników konferencji, zatem nie trzeba się przeciskać przez tłum zwiedzających ekspozycje. Ponadto Centrum Konferencyjne w CNK jest oddzielone od części ekspozycyjnej przeszkloną ścianą z szerokimi drzwiami. CNK ma świetną lokalizację, umożliwiającą łatwy dojazd z każdego miejsca Warszawy - tuż obok obiektu jest stacja metra i kilka przystanków autobusowych. Problematyczne może być jednak parkowanie – wokół obiektu jest płatna strefa parkowania (pon.- pt., 8.00 – 18.00).

Zarówno architektura, jak i wystrój wnętrz są ultranowoczesne – spokojne i sterylne połączenie szarego betonu, szkła i metalu, duża przestrzeń, mnóstwo światła dziennego sprzyjają skupieniu podczas szkoleń i konferencji oraz odpoczynkowi w przerwach między wykładami. Na parterze mieści się Sala Audytoryjna z foyer. Sala ma 278 miejsc (zamontowanych na stałe tapicerowanych krzeseł), mównicę z mikrofonem oraz ekran i projektor. Jest profesjonalnie nagłośniona i oświetlona. Na galerii znajdują się 3 kabiny do tłumaczenia symultanicznego, a dla uczestników są dostępne zestawy słuchawkowe. Foyer obok ma 240 mkw. - można tu zorganizować przerwę kawową i rozmieścić stoiska wystawiennicze. Pozostałe sale na konferencje znajdują się na piętrze. Organizatorzy spotkań mają do dyspozycji salę konferencyjną o powierzchni 440 mkw., którą dzięki przesuwnym ścianom można dzielić na maksymalnie 6 mniejszych modułów, można tu zatem przygotować konferencję dla 400 osób. Gdy odwiedzaliśmy Centrum, powierzchnia była podzielona na 3 moduły. Ściany dają dobre wyciszenie, a sale - niezłą akustykę. Wyposażone są w sprzęt multimedialny – projektory, ekrany, flipcharty oraz nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi. W trakcie konferencji stale obecna jest obsługa techniczna, która błyskawicznie reaguje na wszelkie zakłócenia. Przed salami znajduje się szeroki i długi korytarz, prowadzący do dwóch klatek schodowych (na obu krańcach korytarza), dzielący pomieszczenia konferencyjne od foyer, w którym można zaserwować przerwę kawową lub lunch. Foyer jest obszerne i widne, ma wspaniały widok na Wisłę, most Świętokrzyski i widoczną w oddali Pragę Północ. Gdy jest ciepło, można stąd wyjść na taras.

Nietypowy event można też przygotować w Planetarium, które pomieści około 100 osób w 8 rzędach wygodnych foteli. Trzeba jednak brać pod uwagę, że prezentacja multimedialna musi być dostosowana do kształtu ekranu – znajdującego się we wnętrzu 16-metrowej kopuły. Obok Planetarium są schody, po których wchodzi się na najwyższą kondygnację – zamknięty pod przeszklonym dachem taras (mieści ok. 50 osób). Przestrzeń nadaje się na rozmowy kuluarowe czy koktajl, ale taras nie jest klimatyzowany i bez wentylacji może być tu nieco duszno.

Event na większą liczbę osób można też zorganizować w części ekspozycyjnej CNK, ale uzależnione jest to ściśle od charakteru imprezy (uwaga na eksponaty) i terminu. Centrum czynne jest od wtorku do niedzieli, w zależności od pory roku do 18.00 lub 19.00, więc wszelkie tego typu imprezy mogą się odbywać dopiero po jego zamknięciu lub w poniedziałki.

Elwira Madziar / Tropiciel

PODZIEL SIĘ

Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved