Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń
Tak. Organizator wydarzenia, zlecający nam wyszukanie odpowiedniej lokalizacji, nie ponosi żadnych kosztów. Te przenoszone są na właścicieli obiektów, którzy jednocześnie są zobowiązani do nie doliczania danej kwoty do ceny swoich usług. Nie ma więc zagrożenia, że zaoszczędzona przez organizatora suma okaże się jedynie teoretyczna.
Decydując się na współpracę z nami oszczędzasz czas i pieniądze. Dosłownie. Dysponujemy bazą kilku tysięcy obiektów, w której błyskawicznie wyszukujemy wyłącznie te spełniające wskazane przez Ciebie kryteria. Dodatkowo, negocjujemy stawki z wybranymi obiektami. Dzięki temu, w ciągu 3 dni otrzymujesz oferty nie tylko dopasowane do Twoich potrzeb, ale i znacznie korzystniejsze, niż te podane oficjalnie na stronach internetowych obiektów.
Działamy w tej branży już 15 lat, co pozwoliło nam zbudować unikatową bazę obiektową i wypracować partnerskie relacje z setkami właścicieli lokali w całej Polsce. Dysponujemy aktualnymi danymi kontaktowymi, wiemy gdzie szukać potrzebnych informacji, mamy umowy partnerskie, dzięki którym oferty, które do Ciebie trafią, będą korzystniejsze niż te w oficjalnych materiałach promocyjnych. Przede wszystkim, nasze usługi są darmowe i nie ingerujemy w żaden inny aspekt związany z planowaniem Twojego wydarzenia. Dostarczamy Ci tylko doskonałe miejsce do jego organizacji.
Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved