Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń
Tym razem relacja z naszej wizyty w hotelu na konferencje położonym w centrum Polski - Hotelu Kawallo**** w miejscowości Leonów k/ Słubic. Lokalizacja hotelu jest idealna dla organizacji konferencji, w których uczestnikami mają być goście z całej Polski - dojeżdżający z okoli Wrocławia, Poznania, Katowic, Gdańska, Lublina, Krakowa będą mieli zapewniony mniej więcej podobny czas dojazdu. A auto zaparkują na jednym z 200 miejsc dostępnych na parkingu.

Lokalizacja obiektu poza zapewnieniem dogodnego dojazdu stwarza również wymarzone warunki do pracy, jak i wypoczynku. Hotel położony jest bowiem wśród zieleni - otacza go 22-hektarowy zadbany ogród połączony z lasem, pełen drzew i roślin ogrodowych, a ponadto cała posiadłość zlokalizowana jest w samym sercu Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Zatem cisza i spokój gwarantowane.

Komfort placy zapewnia 5 dobrze wyposażonych sal konferencyjnych. Wszystkie klimatyzowane i z dostępem do światła dziennego. Jedna z nich to nie dawno oddana do użytku piękna sala konferencyjna Oranżeria ze szklanmi ścianami, mieszcząca do 470 osób przy okrągłych stołach 12–osobowych. Największym atutem tej sali jest wysokość - 8m z możliwością demontażu szklanych ścian i wprowadzenia olbrzymich maszyn i pojazdów.

Pokoje w sumie zmieszczcą 130 gości. Znajdziemy w nich wszystko, czego oczekujemy od 4-gwiazdkowego hotelu.

Poza restauracją hotel posiada również niewielki bar oraz klub nocny mieszczący około 80 osób z bilardem i dj’em. W ramach dodatkowych atrakcji na terenie obiektu znajedziemy: chatę grillową, piec do pizzy opalany drewnem, stajnię, boisko do siatkówki i paintballa, palenisko na ognisko, domek myśliwski i stoliki ogrodowe z parasolami.

Zatem jeśli waszym zadaniem jest znaleźć miejsce na konferencje w centrum Polski, sprawdźcie ofertę Hotelu Kawallo, ponieważ ma bardzo dobre położenie. Jeśli natomiast planujecie imprezę outdoorową, to Hotel Kawallo i jego 22-hektarowy zróżnicowany teren również spełni Wasze oczekiwania. Szukacie miejsca na prezentację dużych maszyn i pojazdów pod dachem lub na bankiet dla prawie 500 osób - taką ofertę ma również Hotel Kawallo.

Chcecie dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu.

Aneta // Amunicyjny

PODZIEL SIĘ

Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved