Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń
Czterogwiazdkowy Plus Q Hotel Kraków to kolejny obiekt konferencyjny, jaki odwiedziliśmy podczas ostatniej wizyty w Krakowie. Chcieliśmy go poznać, ponieważ to stosunkowo nowy obiekt, funkcjonujący zaledwie od roku, być może części z Was nie znany.

Hotel zlokalizowany jest tuż za Wisłą. Od Krakowskiej Starówki dzieli go zaledwie most. Dodatkowo zlokalizowany jest tuż obok Centrum Kongresowego ICE Kraków. Obiekt kameralny, w cichej okolicy, idealny na mniejsze spotkania. Przy tym nawet dla mniejszych grup zapewnia intymność - nie będą one po prostu dopełnieniem mniejszych sal, ale głównymi gośćmi konferencyjnymi hotelu.

Jako że obiekt jest nowy, został zbudowany już zgodnie z układem, jakiego oczekuje każdy organizator konferencji. Sale konferencyjne mają swoje osobne piętro i niewielkie, ale zawsze, foyer. Elegancki, lekki wystrój w stonowanych kolorach odpowiada wszelkim gustom. Wysoki standard wykończenia zapewnia komfort pobytu i obrad. 

Polecamy dla grup, które chcą pracować w spokoju, mieć łatwy dojazd dla uczestników konferencji, ale jednocześnie przebywać w cichej lokalizacji. Oczywiście idealny również na noclegi dla uczestników konferencji odbywających się w ICE Kraków.

Kasia / Obiekty na konferencje to moja specjalność :-)

PODZIEL SIĘ

Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved