Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń
19 kwietnia odwiedziliśmy kolejny obiekt doskonały do organizacji konferencji ze względu na swoje położenie - Szkockie Ranczo. Obiekt położony jest bowiem między Warszawą a Płońskiem, zatem zarówno w okolicach Warszawy, jak i w centrum Polski. Bardzo łatwy jest również dojazd do obiektu z każdego zakątka Polski - mieści się bowiem w pobliżu każdej z Polskich dróg szybkiego ruchu, tras ekspresowych i ma łatwe połączenie z autostradami. Jest zatem również idealnym hotelem na konferencje, jeśli szukacie obiektu w centrum Polski.
A nasze wrażenia z samego obiektu? Przebywanie tam to sama przyjemność. Gość czuje się tam tak, jakby był z wizytą w bardzo ekskluzywnej rezydencji. I wszystko do tego opisu pasuje - zarówno styl i jakość wykończenia wnętrz, jak i zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Wszystko jest bardzo eleganckie, na wysokim poziomie, ale stonowane w stylu. Ogród zadbany i zagospodarowany. Z okien rozpościera się widok na bezkresne łąki, należące do majątku. I choć Szkockie Ranczo nie posiada kategoryzacji, to standard wyposażenia i wykończenia pokoi zapewnia gościom pełen komfort pobytu.
Na uwagę zasługują jeszcze 3 aspekty. Pierwszy to fakt, iż wszystkie potrawy serwowane gościom przygotowywane są na miejscu - od masła i ciasteczek do kawy, po wołowinę własnego chowu. Tak, tak. Wokół obiektu na pastwisku w stanie półdzikim żyje sobie stado bawołów, dzięki czemu kuchnia Szkockiego Ranczo szczyci się najlepszą wołowiną w Polsce. Po drugie - grupy praktycznie już od 15 osób mają obiekt zapewniony na wyłączność. Po trzecie - wielohektarowy teren wokół obiektu to idealne miejsce na piknik. A jeśli dodatkowo szukacie miejsca na outdoor w okolicach Warszawy, to nie zaskoczy Was pogoda - zadaszony padok o powierzchni 200m2 zapewni osłonę od deszczu.
Zatem jeśli szukacie obiektu na konferencję w okolicach Warszawy, czy hotelu w centrum Polski, z łatwym dojazdem, ale jednocześnie zapewniającym pobyt w ekskluzywnym miejscu z dala od zgiełku cywilizacji, Szkockie Ranczo to najlepszy wybór. Sprawna obsługa obiektu zadba o niczym nie zakłócony pobyt.
Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów i wrażeń z naszej wizyty, zachęcamy do kontaktu.

Kasia / Obiekty na konferencje to moja specjalność :-)

PODZIEL SIĘ

Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved