Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń
W ubiegły weekend skorzystaliśmy z zaproszenia i pojechaliśmy odwiedzić Hotel Masuria. Wróciliśmy zachwyceni!!! Idealna lokalizacja, niecałe 3h jazdy od Warszawy, położony nad samym jeziorem wśród warmińskich lasów. Wokół cicho i spokojnie.

Brak atrakcji w najbliższym otoczeniu hotelu zapewnia pełen relaks i odprężenie. Ale o atrakcje nie ma się co martwić - zadbał o nie sam hotel. Zatem poza częścią konferencyjną (w sumie 5 komfortowych sal), gastronomiczną (bardzo klimatyczna restauracja z przepyszną kuchnią) i noclegową w obiekcie znajdziecie również SPA, basen z saunami, korty tenisowy, boisko do siatkówki, dwa naturalne trawiaste tarasy zapełnione leżakami, pomost, plażę. Czas można spędzić również na wodzie (łódki i kajaki na wyposażeniu hotelu), czy na wycieczce rowerowej.

A wszystko w bardzo logicznym układzie, ułatwiającym orientację na terenie hotelu i wokół niego.

Obiekt idealny na szkolenia, spotkania firmowe, imprezy motywacyjne, czy spotkania z partnerami handlowymi. Idealna lokalizacja z łatwym i szybkim dojazdem, atrakcyjna okolica, wysoki standard usług i przystępne ceny - to elementy wyróżniające ten jeden z wielu hoteli na konferencje na Warmii i Mazurach.

Kasia // Amunicyjny

PODZIEL SIĘ

Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved