Mamy nosa do świetnych miejsc | Eventy.pl" />
Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń

WIEMY JAK ICH SZUKAĆ

Potrafimy wytropić najlepszą lokalizację na dowolne wydarzenie. Zajmujemy się tym już 15 lat i mamy mocno przetarte ścieżki prowadzące do właścicieli obiektów w całej Polsce. Znamy ponad 3 500 lokacji, od skromnej agroturystyki doskonałej na mały wyjazd integracyjny, po imponujące sale konferencyjne na tysiące osób.
Zorganizowaliśmy już setki konferencji, wiemy jak duże to wyzwanie, zwłaszcza dla kogoś, kto nie zajmuje się tym zawodowo. Stale odwiedzamy nowe miejsca w kraju i dodajemy je do naszej bazy obiektowej. Dysponujemy aktualnymi ofertami, danymi kontaktowymi i materiałami informacyjnymi, dzięki czemu tak szybko możemy znaleźć miejsce, którego potrzebujesz.


POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Norbert
Naczelny Łowca

Wierzę, że poszukiwanie ciekawych obiektów jest tym, do czego zostałem stworzony. Nic nie przynosi mi takiej radości jak wyraz twarzy osoby, której właśnie pokazałem nowe, fantastyczne miejsce, do którego będzie mogła zaprosić swoich gości. To praca, która zaskakuje dosłownie każdego dnia. Gdy wydaje nam się, że już widzieliśmy wszystko, trafiamy na miejsce, które zachwyca nas i osoby, którym pomagamy.

Kasia
Amunicyjny

Spotkania ludzi mają dla mnie ogromną wartość. Wyjazdy, rozmowy, zdobywanie wiedzy – wszystko to wpływa na większą efektywność każdej organizacji i jej pracowników. Konferencje czy szkolenia dają ludziom możliwość poznania się w innych okolicznościach. Moim celem jest zrobić wszystko, aby te okoliczności były jak najkorzystniejsze. To w bezpośrednich relacjach międzyludzkich drzemie największa siła.

Aneta
Amunicyjny

Wiem, że to zabrzmi może zbyt wzniośle, ale – kocham to miejsce! Codziennie rano jadę do pracy z uśmiechem na ustach, bo wiem że czekają tam na mnie świetni ludzie, świetna atmosfera i ciekawe wyzwania. To wszystko sprawia, że mam niesłabnącą chęć działania. Największą radość i satysfakcję odczuwam, gdy klient zgłasza się do nas kolejny raz i ponownie prosi o pomoc. Wtedy wiem, że moja praca ma sens.

Michał
Zwiadowca

Uwielbiam moją pracę za to, że dzięki niej jestem w ciągłym ruchu i każdego dnia spotykam nowych  ludzi, którzy są dla mnie źródłem wiedzy i energii do dalszego działania. Najbardziej motywujące jest to, że od razu widzę efekty każdego podejmowanego przeze mnie kroku. Poza tym mam świetną rodzinę i genialnego psa, więc czego chcieć więcej?

Elwira
Tropiciel

Żaden nowy obiekt nie umknie mojej uwadze. Jestem wytrwałym łowcą powierzchni konferencyjnych w całej Polsce. Hotel unowocześnia sprzęt w salach, ma nową ofertę dla organizatorów spotkań, otwiera SPA, albo ma nowe atrakcje na firmowy event? Wiem o tym wszystkim jako jedna z pierwszych, a dzięki mnie specjaliści branży MICE dowiadują się o tym błyskawicznie.

Michał
Amunicyjny

Pracuję w branży eventowej już 15 lat i wciąż uważam, że jest to praca idealna, ponieważ harmonijnie łączy ekscytację z powodu ciągle nowych wyzwań, z satysfakcją pracy w oryginalnych miejscach, przy niezwykłych wydarzeniach i, co najważniejsze, z inspirującymi ludźmi. Z własnego doświadczenia wiem, że znalezienie odpowiedniego miejsca na event jest kluczowe dla sukcesu wydarzenia, dlatego przykładam do tego szczególną wagę..

Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved