Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń
Witajcie ponownie! Tym razem obiecana dalsza garść informacji o obiektach na konferencje, jakie ma do zaoferowania Kraków.

Małopolskie, w tym szczególnie Kraków, to lokalizacja kojarzona bardziej z turystyką grupową przyjazdową i wycieczkową, mniej jako lokalizacja odpowiednia na konferencje. Ostatnio jednak dużo się w tym względzie zmieniło, głównie dzięki temu, iż w Krakowie powstało kilka obiektów typowo konferencyjnych i targowych. O jednym z nich (DoubleTree by Hilton) napisaliśmy wczoraj. A dzisiaj o drugim obiekcie odpowiednim na konferencje i mini-targi - Hotelu Park inn by Radisson****. 

Ten czterogwiazdkowy hotel położony jest na obrzeżach Starego Miasta, tuż za Wisłą, w bezpośrednim sąsiedztwie ICE - Centrum Kongresowego w Krakowie. Jego zaplecze konferencyjne to 8 samodzielnych sal z możliwością ich połączenia w różnych konfiguracjach. Co ważne, sale konferencyjne zajmują całe pierwsze piętro hotelu, dzięki czemu są zupełnie niezależne od pozostałych części hotelu. 

Co wyróżnia ten obiekt spośród podobnych w Krakowie? Przede wszystkim różne możliwości konfiguracyjne sal, pojemność największej z nich do 500 osób i przestronne foyer na piętrze konferencyjnym, idealne do organizacji konferencji, których częścią są niewielkie targi czy wystawa.

Sprawdziliśmy też gastronomię - nowoczesne menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie oraz bardzo profesjonalna obsługa barmańsko-kelnerska zasługują na pochwały. 

Reasumując naszym zdaniem do drugi obok DoubleTree by Hilton hotel, w którym można zorganizować konferencję na wysokim poziomie, z bardzo dobrą lokalizacją, pięknym widokiem na Wawel, nowoczesnym wyglądem i przestronnym foyer.

Szerszą relację z naszej wizyty znajdziesz na konferencje.pl

Kasia / Obiekty na konferencje to moja specjalność :-)

PODZIEL SIĘ

Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved