Zwiń

Wybrane obiekty

Korzyści

  • otrzymasz oferty tylko tych obiektów, które spełniają Twoje kryteria
  • zaoszczędzisz kilka godzin swojego czasu
  • gwarantujemy najlepszą mozliwą cenę dla Twojego zapytania
  • raport jest darmowy
Wyceń
Dzisiaj opisujemy wrażenia z naszej wizyty w Hotelu Villa Verde Congress & SPA. Ten 4-gwiazdkowy hotel na konferencje położony jest w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dzięki położeniu jest popularnym miejscem organizacji konferencji, spotkań i eventów wszelkiego typu. Jego popularność w pierwszych latach funkcjonowania była tak duża, że obiekt został rozbudowany i aktualnie na nocleg może pomieścić aż 500 osób, a sala konferencyjna może zostać przygotowana nawet dla 700 osób.

Budynek z zewnątrz wygląda ładnie. Składa się z 3 i 4 piętrowych bloków z mansardowymi dachami i pomarańczowymi elewacjami. Ogromny parking przed hotelem to duże ułatwienie dla gości zmotoryzowanych. Wnętrze hotelu czyste i przyjemne, ale odczuwa się ducha minionej epoki. Obok recepcji z lewej strony mieszczą się 2 sale konferencyjne oraz duża sala restauracyjna, która również może być salą konferencyjną. Z prawej strony recepcji mamy wejście na 1 piętro oraz windy i hol łączący z drugą częścią hotelu, w której znajduje się restauracja, basen i strefę Spa oraz pokoje hotelowe i mniejsze sale konferencyjne. Co ważne, wszystkie sale konferencyjne w hotelu są klimatyzowane i z dostępem do światła dziennego.

Bardzo szeroka oferta atrakcji dodatkowych na terenie hotelu to poza parkiem wodnym (składającym się z basenów, saun, siłowni; dla gości hotelowych bezpłatnie) ze spa również boisko do siatkówki lub piłki nożnej w razie potrzeby, bilard, piłkarzyki i korty tenisowe. Ponadto najbliższa okolica hotelu zapewnia możliwość organizacji wielu wycieczek turystyczno-krajoznawczych oraz atrakcji outdoorowych, tych bardziej i mniej aktywnych.

Jedyną rzeczą, jaką dobrze byłoby przemyśleć planując event w Hotelu Villa Verde, to wybór terminu. Hotel w okresach wakacji i ferii ma duże obłożenie gośćmi indywidualnymi.

Hotel polecamy głównie ze względu na lokalizację oraz wysoką jakość w stosunku do ceny.

Aneta // Amunicyjny

PODZIEL SIĘ

Nobell Congressing 2015. All Rights Reserved