06 06

Z wizytą po latach - Hotel Magellan***

Kategoria: Blog

Z wizytą po latach - Hotel Magellan***

Jak widać, listopad obfituje u nas w liczne wizyty w hotelach. Po Hotelu Brant**** wybraliśmy się pół prywatnie pół służbowo do położonego w centrum Polski Hotelu Magellan***. Z racji położenia bardzo często pasuje on do kryteriów wskazanych przez naszych klientów. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jak wygląda dziś, po kilkunastu latach funkcjonowania.
I spotkało nas miłe zaskoczenie :-) Ciekawy, rozłożysty budynek z ciepłym wnętrzem ze stonowanymi kolorami sprawia przyjemne wrażenie. 8 sal konferencyjnych rozmieszczono w hotelu n a 3 poziomach tak, aby goście konferencyjni nie mieszali się z klientami indywidualnymi. Dzięki temu te 2 jakże różnie funkcjonujące w hotelu grupy nie przeszkadzają sobie na wzajem (co na przykład odróżnia ten Hotel o Hotelu Vila Verde w Zawierciu, gdzie nie ma tak wyraźnego podziału hotelu na część dla biznesu i część dla wypoczynku indywidualnego).
Duże i przestronne pokoje naszym zdaniem bardziej zasługują nawet na 4*. Ze względu na swoją wielkość są na prawdę komfortowe, a komfort pobytu podnosi dodatkowo wyposażenie pokoi i czystość.
Mimo, iż hotel jest w stanie ugościć aż 400 osób na konferencje i do 242 osób na nocleg, to restauracja z podziałem na 3 mniejsze salki zachowuje kameralnych charakter. Co więcej zdaje się być całkiem niedawno odnowiona. A kucharz smacznie gotuje.
Szeroka gama atrakcji dodatkowych zarówno w hotelu, jak i atrakcji oferujących przez okolicę pozwala na wzbogacenie programu każdej imprezy. Warto podkreślić, że w hotelu znajduje się duży basen z ciepłą wodą (co nie jest regułą dla basenów hotelowych ;-)) z dodatkowym brodzikiem dla dzieci z jeszcze cieplejszą wodą.
Podsumowując hotel idealny ze względu na położenie w centrum kraju, ale jednocześnie w spokojnej okolicy i otoczeniu lasu, architekturę umożliwiającą komfortowy pobyt zarówno gościom indywidualnym, jak i konferencyjnym oraz duży wybór atrakcji.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Hotelu Magellan***, skontaktujcie się z nami. Chętnie podzielimy się naszymi wrażeniami.