13 05

Z WIZYTĄ W ŁODZI C.D. - Ośrodek Campoverde

Kategoria: Blog

Z WIZYTĄ W ŁODZI C.D. - Ośrodek Campoverde

Ostatnim punktem mojej wizyty w Łodzi był Ośrodek Campoverde. Od dłuższego czasu planowałam wizytę w nim z trzech powodów: 1. atrakcyjna oferta cenowa, w porównaniu z innymi łódzkimi obiektami; 2. zieleń widoczna na zdjęciach obiektu; 3. dobre opinie o obiekcie od organizatorów. 

Obiekt znajduje się rzeczywiście lokalizacyjnie w Łodzi, ale tuż przy granicy miasta i dzięki temu już w otoczeniu łąk i pół, a nie w miejskim krajobrazie. Dojazd do niego komunikacją miejską jest możliwy niestety tylko jednym, bardzo rzadko jeżdżącym autobusem, ale za to od autostrady to odległość max 10 minut jazdy samochodem bez potrzeby przejazdu przez miasto. I to wyjaśnia zieleń na zdjęciach. Sam obiekt posiada wokół dużo własnego terenu, a także stajnię, padoki i krytą ujeżdżalnię. Konie można wziąć pod uwagę jako jedną z atrakcji do wykorzystania podczas pobytu. Teren należący do obiektu udostępniany jest również na organizację zajęć outdoorowych czy pikników. 

Obiekt to typowy ośrodek szkoleniowo-konferencyjny. Odpowiada temu standardowi zarówno baza noclegowa, jak i konferencyjna i bankietowa. Organizatorom konferencji obiekt oferuje przestronne sale konferencyjne i osobne sale bankietowe na posiłki. Standard obiektu jest średni, nie ma on kategoryzacji, funkcjonuje głównie na realizacje grupowe. Stąd atrakcyjne warunki cenowe. 

Właściciele Campoverde pomyśleli także o podstawowej ofercie rekreacyjno-relaksacyjnej. W ośrodku poza ofertą jaz konnych znajdziecie również: minibasen z przeciwprądem, jacuzzi, siłownię, 2 sauny, zewnętrzne balie opalane drewnem. 

Zatem jeśli potrzebujecie zintegrować swój zespół, zorganizować szkolenie, czy szukacie miejsce na piknik w centrum kraju, całość w niskich cenach i komfortowych warunkach, sprawdź ofertę Ośrodka Campoverde.