Hotel Ambasador Premium

Kilińskiego 143, Łódź
Ten Obiekt nie dodał jeszcze cen.
Koszt organizacji poznasz w ciągu 24h.
18 04

2 HOTELE W JEDNYM – AMBASADOR PREMIUM I AMBASADOR CENTRUM. JAK FUNKCJONUJĄ JAKO HOTEL NA KONFERENCJE W ŁODZI?

Kategoria: Recenzje
Drugim hotelem, a właściwie hotelami, jakie odwiedziłam podczas mojej wizyty w Łodzi był /-y Ambasador Premium i Ambasador Centrum. Chciałam zobaczyć, jak wygląda kwestia połączenia tych dwóch hoteli w jeden i jaka jest organizacja usług konferencyjnych tych hoteli combo.
Te dwa hotele powstały w wyniku dobudowania do pierwotnie postawionego Hotelu Ambasador Centrum drugiego Hotelu Ambasador Premium. Różna dla obu hoteli jest baza noclegowa. Choć oba są w standardzie 4*, to Ambasador Centrum jest o 7 lat starszy, niż Ambasador Premium. Stąd choć standard w zakresie rozporządzenia o kategoryzacji obiektów hotelarskich w obu budynkach jest ten sam, to różnią się one charakterem i stylem wykończenia oraz oczywiście długością funkcjonowania. Jak można się zatem domyślać, w Hotelu Centrum pokoje są urządzone w stylu, jaki funkcjonował 10 lat temu, są nieco bardziej „zużyte”, choć bardzo zadbane i w związku z tym oferowane w niższej cenie. Oba hotele mają też osobne wejście i osobne recepcję, ale na poziomie korytarzy hotelowych na 4 piętrach są ze sobą połączone, zatem możliwe jest swobodne przemieszczanie się pomiędzy hotelami bez potrzeby wychodzenia z budynku.
Sale konferencyjne oraz restauracja w całości rozmieszczone są w nowszym Ambasador Premium. Ta część hotelu naprawdę zachwyca: jest zlokalizowana w wyodrębnionej tylko na centrum konferencyjne części hotelu, sale zlokalizowane są obok siebie i w tym samym pionie, 2 poziomy, na których znajdują się sale, połączone są nie tylko windami, ale i okrągłymi schodami, zapewniając łatwe poruszanie się po centrum. Liczba sal i ich pojemności zachwycają. Największa sala w układzie teatralnym może pomieścić aż 800 osób, a Restauracja Premium w układzie zasiadanym to pojemność aż do 440 osób. Ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość zorganizowania konferencji dla 500 osób, gdzie tuż obok w drugiej oddzielonej części tej Sali przygotować przerwę kawową, stoiska wystawców itp. Całość obok siebie, w komfortowych warunkach i idealnym układzie. A na potrzeby większej zabudowy np. dla wystawców czy dla prezentacji samochodów hotel udostępnia wielkie foyer na poziomie recepcji. Wspomniane powyżej schody łączą foyer z centrum konferencyjnym.
Całość uzupełnia centrum rekreacyjne ze sporym basenem, w cenie pobytu dla gości obu hoteli oraz klub hotelowy z barem, kręgielnią i salką dyskotekową na nieformalne spotkania po konferencji.
Atrakcyjna oferta cenowa w porównaniu z innymi 4* hotelami konferencyjnymi w Łodzi, lokalizacja w centrum miasta oraz szeroka oferta usług dla organizatorów konferencji to 3 powody, dla których warto rozważyć ten obiekt jako miejsce na kolejną konferencję.