Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Kępa 1, Kępa
Ten Obiekt nie dodał jeszcze cen.
Koszt organizacji poznasz w ciągu 24h.
06 12

Hotel Bonifacio**** - czyli hotel na konferencje w centrum Polski

Kategoria: Recenzje

W ubiegły piątek, przy pięknej zimowej, ale słonecznej pogodzie, odwiedziłam 4-gwiazdkowy Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort. Znając popularność obiektu wśród organizatorów chciałam osobiście sprawdzić, co się za nią kryje. 

Otóż po pierwsze to z pewnością położenie w centrum kraju, 1h jazdy samochodem od Warszawy. Nowoczesny, designerski w stylu budynek, jednocześnie z lekko urządzonym wnętrzem i nawiązaniem do natury, w otoczeniu łąk i lasów tworzy niepowtarzalny klimat, mimo bliskości miasta. Oferta obiektu jest tak przygotowana, aby spełnić wszystkie potrzeby organizatorów w jednym miejscu. Znajdziemy tutaj zatem salę konferencyjną odpowiadającą liczbie miejsc noclegowych, sale konferencyjne z możliwością podziału na spotkania w grupach, restaurację na standardowe robocze posiłki, jak i bardziej elegancką restaurację na wieczorne bankiety. Te mogą zatem odbywać się w sali typowo restauracyjnej, a nie w sali konferencyjnej przystosowanej do bankietu. A co po bankiecie? Tutaj hotel oferuje zabawę w klubie z barem, parkietem i miejscami do siedzenia w klubowym klimacie. I niespodzianka – klub znajduje się tuż nad hotelową restauracją i to właśnie z restauracji się do niego wchodzi. Całość wręcz idealnie dopasowana. Poza tymi standardowymi usługami, które wchodzą w skład prawie każdego spotkania, ofertę uzupełnia centrum rekreacyjne, salon SPA, boiska, teren zielony wokół i stadnina.  

Poza powyższymi zaletami na uwagę zasługuje jeszcze wyjątkowa czystość i poziom dbałości o wygląd zarówno wewnątrz, jak i wokół hotelu. Mimo, że hotel funkcjonuje już od 6 lat, to wygląda jak dopiero co otwarty.

Jeśłi chcecie poznać więcej szczegółów, zachęcam do kontaktu.