Hotel Kawallo

Leonów 7, Słubice
Cena szacunkowa netto:

Jak powstaje wycena szacunkowa netto?

Na podstawie podanej liczby osób system dopasowuje podstawowe usługi świadczone przez Obiekt takie jak: catering, najtańsza sala konferencyjna i nocleg w przypadku spotkań kilkudniowych. Następnie przypisuje ceny usług podane przez Obiekt, które obowiązują w danym terminie.

Szczegółowe kryteria eventu można edytować w kolejnym kroku (po dodaniu Obiektu do wyceny

14 561 - 19 700 zł

Podstawowe kryteria

Partner eventy.pl

Co oznacze że Obiekt jest Partnerem eventy.pl

Eventy.pl działają w opraciu o ofertę Obiektów Eventowych - Partnerów, którzy zaakaceptowali kilka kluczowych warunków przystąpienia do serwisu. Główne to:

1. zgodzili się podać standardowe ceny usług, które składają się na koszt oragnizacji eventu - dzięki temu otrzymujesz błyskawiczną wycenę

2. zgodzili sie zagwarantować otrzymanie najlepszej możliwej ceny każdemu, kto zdecyduje sie zarezerwować miejsce na event za pomocą eventy.pl

27 06

Hotel Kawallo**** - hotel na konferencje w centrum Polski

Kategoria: Recenzje
Tym razem relacja z naszej wizyty w hotelu na konferencje położonym w centrum Polski - Hotelu Kawallo**** w miejscowości Leonów k/ Słubic. Lokalizacja hotelu jest idealna dla organizacji konferencji, w których uczestnikami mają być goście z całej Polski - dojeżdżający z okoli Wrocławia, Poznania, Katowic, Gdańska, Lublina, Krakowa będą mieli zapewniony mniej więcej podobny czas dojazdu. A auto zaparkują na jednym z 200 miejsc dostępnych na parkingu.

Lokalizacja obiektu poza zapewnieniem dogodnego dojazdu stwarza również wymarzone warunki do pracy, jak i wypoczynku. Hotel położony jest bowiem wśród zieleni - otacza go 22-hektarowy zadbany ogród połączony z lasem, pełen drzew i roślin ogrodowych, a ponadto cała posiadłość zlokalizowana jest w samym sercu Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Zatem cisza i spokój gwarantowane.

Komfort placy zapewnia 5 dobrze wyposażonych sal konferencyjnych. Wszystkie klimatyzowane i z dostępem do światła dziennego. Jedna z nich to nie dawno oddana do użytku piękna sala konferencyjna Oranżeria ze szklanmi ścianami, mieszcząca do 470 osób przy okrągłych stołach 12–osobowych. Największym atutem tej sali jest wysokość - 8m z możliwością demontażu szklanych ścian i wprowadzenia olbrzymich maszyn i pojazdów.

Pokoje w sumie zmieszczcą 130 gości. Znajdziemy w nich wszystko, czego oczekujemy od 4-gwiazdkowego hotelu.

Poza restauracją hotel posiada również niewielki bar oraz klub nocny mieszczący około 80 osób z bilardem i dj’em. W ramach dodatkowych atrakcji na terenie obiektu znajedziemy: chatę grillową, piec do pizzy opalany drewnem, stajnię, boisko do siatkówki i paintballa, palenisko na ognisko, domek myśliwski i stoliki ogrodowe z parasolami.

Zatem jeśli waszym zadaniem jest znaleźć miejsce na konferencje w centrum Polski, sprawdźcie ofertę Hotelu Kawallo, ponieważ ma bardzo dobre położenie. Jeśli natomiast planujecie imprezę outdoorową, to Hotel Kawallo i jego 22-hektarowy zróżnicowany teren również spełni Wasze oczekiwania. Szukacie miejsca na prezentację dużych maszyn i pojazdów pod dachem lub na bankiet dla prawie 500 osób - taką ofertę ma również Hotel Kawallo.