Brant Hotel & Restaurant

Równa 20,
Ten Obiekt nie dodał jeszcze cen.
Koszt organizacji poznasz w ciągu 24h.
17 11

Odwiedziliśmy kolejny hotel pod Warszawą - Hotel Brant****

Kategoria: Recenzje
W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy jeden z nowszych hoteli konferencyjnych pod Warszawą - Hotel Brant. Podwarszawska lokalizacja hotelu sprawia, iż jest obiektem, który bardzo często spełnia kryteria naszych klientów. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jakiego typu spotkania najlepiej wypadną właśnie w Hotelu Brant.
Ten 4-gwiazdkowy obiekt zachwyca przede wszystkim swoją architekturą oraz wykończeniem wnętrz. Wszystko jest tutaj do siebie dopasowane, ale jednocześnie stonowane w formie. Nie przytłacza zbytni przepych, ale nie jest również zbyt skromnie. Obiekt mimo, iż może pomieścić do 400 osób na konferencje i do 120 na nocleg ma kameralny charakter. Zapewnia to układ pomieszczeń: niewielkie foyer z recepcją, z którego rozchodzą się drogi do najważniejszych części hotelu - restauracji, sali konferencyjnej i pokoi. 
Hotel położony jest w pobliżu Warszawy, na wylocie na wschód. Idealny dla spotkań, w których uczestnikami są osoby dojeżdżające właśnie ze wschodniej części Polski. Ma natomiast niezbyt ciekawe sąsiedztwo - typowy podwarszawski klimat, charakteryzujący się kompletnym brakiem planu zagospodarowania. Obok siebie mamy więc elegancki hotel, złomowisko, drogę wylotową na Lublin oraz domy jednorodzinne. 
Hotel nie oferuje żadnych atrakcji dodatkowych - to typowy obiekt na konferencje, szkolenie, w których uczestnicy mają cały czas wypełniony zajęciami na salach konferencyjnych. Można ewentualnie pomyśleć o organizacji zajęć outdoorowych - hotel dysponuje bowiem własnym terenem na świeżym powietrzu, z wiatą grillową, w sąsiedztwie lasu. Teren nie jest jednak położony bezpośrednio wokół budynku, ale od hotelu dzielą go: droga i parking.
Co może być ważnym atutem dla organizatorów, to bezpłatny parking i elastyczne podejście do klienta.
Reasumując: polecamy ten obiekt na konferencje i szkolenia, w których główny element stanowią wykłady, a z założenia lepiej, żeby uczestników nie rozpraszały żadne dodatkowe atrakcje :-) Idealny również dla organizatorów, którzy szukają obiektu z łatwym i szybkim dojazdem z Warszawy, ale nie chcą płacić więcej za usługi hoteli warszawskich.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego i innych hoteli i obiektów na konferencje w Polsce, zapraszamy do kontaktu na chacie.