M Hotel ***

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, Łódź
Cena szacunkowa netto:

Jak powstaje wycena szacunkowa netto?

Na podstawie podanej liczby osób system dopasowuje podstawowe usługi świadczone przez Obiekt takie jak: catering, najtańsza sala konferencyjna i nocleg w przypadku spotkań kilkudniowych. Następnie przypisuje ceny usług podane przez Obiekt, które obowiązują w danym terminie.

Szczegółowe kryteria eventu można edytować w kolejnym kroku (po dodaniu Obiektu do wyceny

14 296 - 19 342 zł

Podstawowe kryteria

Partner eventy.pl

Co oznacze że Obiekt jest Partnerem eventy.pl

Eventy.pl działają w opraciu o ofertę Obiektów Eventowych - Partnerów, którzy zaakaceptowali kilka kluczowych warunków przystąpienia do serwisu. Główne to:

1. zgodzili się podać standardowe ceny usług, które składają się na koszt oragnizacji eventu - dzięki temu otrzymujesz błyskawiczną wycenę

2. zgodzili sie zagwarantować otrzymanie najlepszej możliwej ceny każdemu, kto zdecyduje sie zarezerwować miejsce na event za pomocą eventy.pl

16 04

Trasą obiektów na konferencje w Łodzi i okolicach cz. 1 - mHotel***

Kategoria: Recenzje
Dzisiaj recenzja z mojej wczorajszej wizyty w Łodzi - cz. 1 mHotel***. 
Już od wejścia zaskakuje wyjątkowa czystość i …. zapach basenu! W 3-gwiazdkowym miejskim biznesowym hotelu to miła niespodzianka. Sale konferencyjne znajdują się na parterze hotelu, zatem oddzielone są od części mieszkalnej i każda z nich ma również wyjście na mini-ogródek. Rozwiązanie bardzo praktyczne: do sal łatwo trafić, wniesienie jakichkolwiek materiałów łatwe do zrealizowania, uczestnicy konferencji, którzy nie nocują w hotelu nie zakłócają pobytu gościom hotelowym. Poza dwiema dużymi salami, w hotelu znajdziemy również mniejsza sale warsztatowe oraz jedną idealną na rozmowy rekrutacyjne. Choć w największej sali konferencyjnej można teatralnie ustawić krzesła nawet dla 300 osób, to nie ma gdzie dla takiej liczby osób zorganizować posiłku. Do tego celu wykorzystywana jest bowiem druga w kolejności pod względem wielkości sala konferencyjna. Optymalne zatem liczby na konferencje dla tego hotelu to 120 na konferencję, lunch i bankiet przy wykorzystaniu dwóch niezależnych sal. Dla spotkań z noclegami liczba ta zmniejsza się do 80, ale wówczas komfortowo organizujemy wszystkie elementy spotkania, w tym posiłki w formie zasiadanej. 
Podsumowując, mHotel to hotel skromny, ale czysty i zadbany. Ograniczony w formie, kompaktowy, ale za to z basenem i mini SPA (sauny, jacuzzi). Położony w centrum kraju, w Łodzi, ale w jej przemysłowej części. I to jest wg mnie spory minus, bo okolica jest, delikatnie rzecz ujmując, nieciekawa. Równoważy to elastyczne podejście Pani Manager, atrakcyjne ceny i … tutaj kolejna niespodzianka - możliwość zorganizowania grilla na parkingu hotelowym, który sąsiaduje z największą salą konferencyjną. 
Cz. 2 niebawem...