Mazurkas Conference Centre & Hotel

Poznańska 177, Ożarów Mazowiecki
Cena szacunkowa netto:

Jak powstaje wycena szacunkowa netto?

Na podstawie podanej liczby osób system dopasowuje podstawowe usługi świadczone przez Obiekt takie jak: catering, najtańsza sala konferencyjna i nocleg w przypadku spotkań kilkudniowych. Następnie przypisuje ceny usług podane przez Obiekt, które obowiązują w danym terminie.

Szczegółowe kryteria eventu można edytować w kolejnym kroku (po dodaniu Obiektu do wyceny

13 932 - 18 849 zł

Podstawowe kryteria

Partner eventy.pl

Co oznacze że Obiekt jest Partnerem eventy.pl

Eventy.pl działają w opraciu o ofertę Obiektów Eventowych - Partnerów, którzy zaakaceptowali kilka kluczowych warunków przystąpienia do serwisu. Główne to:

1. zgodzili się podać standardowe ceny usług, które składają się na koszt oragnizacji eventu - dzięki temu otrzymujesz błyskawiczną wycenę

2. zgodzili sie zagwarantować otrzymanie najlepszej możliwej ceny każdemu, kto zdecyduje sie zarezerwować miejsce na event za pomocą eventy.pl

28 11

Z wizyta w Mazurkas Conference Center

Kategoria: Recenzje

Dzisiaj opisujemy wrażenia z naszych licznych wizyt w podwarszawskim hotelu i centrum konferencyjno-kongresowym MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Byliśmy tutaj wielokrotnie, organizowaliśmy tutaj konferencje. Znamy go zatem i z wizyt i z doświadczenia.

Obiekt składa się z dwóch części – hotelowej i konferencyjnej, połączonych ze sobą szklanym łącznikiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu komfortowo czują się tutaj zarówno goście hotelowi, jak i uczestnicy konferencji i kongresów. Tak, tak – kongresów. Pojemność (do 1000 osób) i możliwości aranżacyjne, w tym możliwości podziału sal w części konferencyjnej (po podziale są 34 osobne sale) z powodzeniem spełnią wymagania niejednego organizatora kongresów.

Obiekt idealny zarówno dla grup turystycznych, mających w planie odwiedzenie Warszawy i okolic, jak i na konferencje, kongresy, eventy, prezentacje produktów w Warszawie. Od stolicy Polski dzieli hotel bowiem jedynie 14 km, a z centrum dojeżdża się drogą, na której nigdy nie tworzą się korki. Dojazd z dworca centralnego nawet autokarem zajmuje nie więcej ja 30 minut. Dzięki czemu obiekt z jednej strony można spokojnie uznać za obiekt na konferencje w Warszawie, z drugiej, z racji położenia w podwarszawskiej miejscowości jest dużo bardzie atrakcyjny cenowo.

Na uznanie zasługuje również obsługa, z jaką ze strony pracowników hotelu spotyka się organizator konferencji – od przygotowań do spotkania, poprzez jego realizację, aż po rozliczenie. Na każdym etapie spotykamy się z wysokim standardem obsługi.